با استفاده از اسکنر Acunetix همواره امنیت وب سایت های خود را تحت نظارت داشته باشید.

با رشد و توسعه دانش هایی نظیر پردازش های ابری و بسترهای ارتباطی ، شاهد آن هستیم که محیط وب و به طور ویژه وب سایت ها و پورتال های امنیتی به بخش حیاتی و جدانشدنی از فعالیت های اجتماعی ، اقتصادی ، تجاری و ... تبدیل گشته اند. این موضوع با اهمیت ، از سویی رشد علاقه مندان به تخریب و نفوذ به سیستم های نرم افزاری آنلاین که آنها را با نام هکر (Hacker) می شناسیم در پی داشته است. حال باید به این نکته اندیشید که چه می شود اگر تمام اعتبار ، حیثیت و اطلاعات محرمانه تشکیلات ما قربانی ضعف های امنیتی و راه های نفوذ وب سایت هایمان شوند؟

vulnerable site
بیش از 70% سایت های اینترنتی دارای حفره های امنیتی و آسیب پذیر هستند
دیواره های آتش (Firewall) ، گواهینامه های امنیتی SSL و شبکه ها و سرورهای ایمن شده ، هیچ یک قادر به جلوگیری از نفوذ هکرها به نرم افزارهای تحت وب و سایت های اینترنتی نیستند.

شاید فکر کنید که می توان با راه کارها و ابزارهایی که در بالا به آنها اشاره شد ، وب سایت هایمان را از نفوذ هکرها ایمن سازیم. اما متأسفانه اینچنین نیست. وب سایت های ما همگی از طریق پورت هایی از سرورها که برای همگان ، همواره باز هستند قادر به اجرا می باشند. بنابراین شاید بتوان پس از نفوذ ، جلوی پیش روی های بیشتر هکرها را گرفت که احتمال آن را نمی توان زیاد دانست ، اما ما معتقدیم که به جای درمان ، می باید پیشگیری را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم. اتکا به روش های دیگر همانند این است که اجازه دهیم سارقی وارد منزل ما شود ، و بعد تصمیم بگیریم که چگونه جلوی عملیات خرابکارانه وی با بگیریم.


Acunetix ، پشتاز فناوری تشخیص آسیب پذیری های نرم افزارهای تحت وب و سایت های اینترنتی
اسکنر آکیونتیکس با استفاده از تکنولوژی DeepScan خود قادر است تا تمامی نرم افزارهای تحت وب و سایت های اینترنتی نوشته شده با انواع زبان ها ، فریمورک ها و پروتکل های نظیر PHP, ASP.NET, Java, Ruby on Rails, Ajax, REST, SOAP, JSON, XML, Wordpres, Joomla, Drupal, ... را با بیشترین دقت ممکن اسکن نموده و آنها را بر اساس بیش از 3000 آسیب پذیری امنیتی شناخته شده مورد ارزیابی قرار دهد.
در گزارش نهایی این نرم افزار ، می توانید نتیجه عملیات اسکن را بر اساس اهمیت و درجه ریسک آسیب پذیری های تشخیص داده شده دریافت نموده و نسبت به رفع آنها اقدام نمایید.
vulnerability scanner wvs


نرم افزاری سریع ، هوشمند ، دقیق و راحت برای استفاده
نسخه آنلاین نرم افزار اسکنر Acunetix ، به شما اجازه می دهد که هزاران صفحه وب را بدون هیچ وقفه ای مورد بازبینی امنیتی قرار دهید. در تمامی نسخه های Acunetix قادر خواهید بود تا حتی صفحاتی که برای مشاهده آنها به نام کاربری و رمز عبور نیاز دارید را نیز در اسکن امنیتی قرار دهید.
vulnerability scanner ovs

Acunetix را می توانید به صورت یک نرم افزار ویندوزی و یا به شکل آنلاین استفاده نمایید. اما پیش از این ، آنها را به طور رایگان آزمایش کنید.

تست نسخه ویندوزی (WVS) تست نسخه آنلاین (OVS) دریافت بروشور