معرفی گروه امنیت وب weSecure ، نماینده رسمی Acunetix در ایران

بی شک یکی از جنبه های مهم مباحث امنیتی امروز را می توان در حوزه نرم افزارهای تحت وب و سایت های اینترنتی شاهد بود. مقوله ای که هر روز به آن بیش از پیش توجه می گردد. شاید دلیل این اهمیت این باشد که در دنیای کنونی ، بیش از 75% حملات سایبری در بستر وب روی می دهد. در این بین هستند بسیاری از شرکت ها ، سازمان ها و موسساتی که بسترهای شبکه خود را با انواع نرم افزارها و سخت افزارهای امنیتی ایمن نموده اند ، اما از خطری که وب سایت های آنها را همواره تهدید می نماید غافل هستند.

weSecure acunetix
acunetix certified iran

گروه weSecure به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه فناوری اطلاعات پرنیا ، با هدف تکمیل و پوشش بیشتر خدمات این گروه در راستای ارتقاء سطح امنیتی سایت های اینترنتی ، فعالیت خود را با انعقاد تفاهم نامه همکاری با شرکت Acunetix به عنوان نماینده رسمی این شرکت در ایران آغاز نمود و موفق به کسب گواهینامه تأیید صلاحیت فنی و علمی از Acunetix گردید. شرکتی که با تولید آکیونتیکس ، به عنوان یکی از بزرگترین پیشتازان و تولیدکنندگان نرم افزارهای امنیتی در دنیا ، از سال 2005 مطرح گردید و تا کنون جزو برترین آنها بوده است. این نرم افزار قادر است تا تمامی وب سایت های طراحی و برنامه نویسی شده را مورد دقیق ترین بازدیدها و اسکن های امنیتی قرار دهد ، صرفنظر از اینکه این سایت ها با چه زبان برنامه نویسی ای تولید شده باشند (PHP, ASP.NET, Java, Ruby on Rails, ...).
ما در weSecure ، همواره آماده ایم تا ایمن ترین راه حل ها و محصولات نرم افزاری برای ارتقاء سطح امنیت نرم افزارهای تحت وب ، سایت های اینترنتی و سرورهای میزبانی را به شما ارائه داده و در داشتن بسترهای نرم افزاری پایدار و امن همراهتان باشیم. استفاده از متخصصین داخلی و ارتباط با آنها به زبان فارسی ، پرداخت وجه خرید نرم افزار به صورت ریالی ، آموزش رایگان کار با نرم افزار توسط متخصصین ما و دریافت به روزرسانی های جدید نرم افزار ، بخشی از خدمات و مزایایی هستند که به یکایک مشتریان محترم مجموعه weSecure ارائه خواهند گردید.

پایداری و امنیت وب سایت های شما ، ضامن حفظ اعتبار و جایگاه بالای مجموعه شماست. در طی کردن این راه سخت و حساس ، به ما اعتماد کنید.

محمد باقر صابری ،
موسس و مدیر گروه امنیت وب weSecure