دموی آزمایشی رایگان Acunetix , نسخه تحت وب (OVS)

نسخه تحت وب و آنلاین Acunetix می تواند یک وب سایت و یا شبکه متصل به اینترنت را به طور کامل از لحاظ امنیتی مورد بررسی و سنجش قرار دهد. در این نسخه نیازی به نصب هیچ نرم افزاری وجود ندارد و عملیات از طریق سرور های Acunetix از یک سو و مرورگر روی کامپیوتر شما از سوی دیگر صورت خواهد پذیرفت.
در این نسخه آزمایشی پس از اتمام اسکن ، لیستی از آسیب پذیری ها و نقاط دارای ضعف امنیتی وب سایت اسکن شده به شما ارائه خواهد گردید اما محل دقیق آن در وب سایت در این گزارش ذکر نخواهد شد. البته برای اینکه به طور کامل با این نرم افزار آشنا شوید ، شرکت Acunetix به شما امکان انجام اسکن و مشاهده کامل نتیجه بر روی شبکه ها و وب سایت های آزمایشی خود را فراهم آورده است.
برای استفاده از این نسخه آزمایشی می باید با تکمیل فرم موجود در این لینک ، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایید. لینک دانلود نسخه آزمایشی به ایمیلی که در این فرم از شما دریافت می گردد ارسال خواهد گردید.
امیدواریم پس از مشاهده نسخه آزمایشی و آشنایی بیشتر با این نرم افزار ، افتخار ارائه لایسنس اصلی آن به شما را به عنوان نماینده رسمی شرکت Acunetix در ایران داشته باشیم.