ثبت سفارش خرید Acunetix* مبالغ فوق به صورت هفتگی و یا ماهیانه به روز رسانی می گردند. لطفاً برای اطلاع از مبلغ دقیق و تخفیف های موجود در برخی از بازه های زمانی با ما در تماس باشید.
* مبنای محاسبه قیمت ریالی محصولات ، نرخ دلار حواله ای خواهد بود.
* تمدید سرویس پشتیبانی برای سالهای بعد (مخصوص نسخه های ویندوزی بدون محدودیت زمانی) اختیاری است. اما توصیه می گردد این تمدیدها به صورت مرتب و همه ساله برای استفاده از خدمات پشتیبانی و دریافت به روز رسانی های نرم افزار صورت پذیرد.
* خرید لایسنس ها به منزله موافقت با قوانین استفاده از خدمات این سایت و نیز قوانین و توافقهای قید شده در وب سایت www.acunetix.com خواهد بود.
* حداقل زمان لازم از لحظه واریز وجه تا دریافت لایسنس نرم افزار 48 ساعت می باشد. اما به دلیل تعطیلی های احتمالی شرکت Acunetix در روزهای شنبه و یکشنبه ، و تعطیلی نماینده ایران در روزهای پنجشنبه و جمعه و یا سایر ایام تعطیلی در ایران و اروپا ، ممکن است دریافت لایسنس ها با تأخیر بیش از 2 روز انجام پذیرند.
* ثبت سفارش به منزله نهایی بودن وضعیت آن نیست و امکان تغییر در قیمت ها تا پیش از مرحله نهایی بسته به نرخ روز دلار وجود خواهد داشت.چرا از نرم افزارهای کرک شده رایگان استفاده ننماییم؟

اطلاع از نقاط ضعف امنیتی و حفره های نفوذ سایت ها و سرورهای میزبانی را می توان حیاتی ترین و محرمانه ترین اطلاعات برای یک سازمان یا شرکت دانست. نرم افزارهای کرک شده توسط افرادی با توانایی های فنی و دانش بالا به شکل رایگان در آمده اند. حال این سئوال پیش می آید که آیا نباید هیچ منفعت و سود خاصی را برای این کار متصور بود؟ آیا افرادی که توانسته اند نرم افزاری را به صورت کرک شده در آورند ، قادر نخواهند بود تا اهدافی خرابکارانه را بدون آنکه شما از آن مطلع باشید ، در زمان استفاده از نرم افزار توسط شما انجام دهند؟ چه پیش خواهد آمد اگر علاوه بر نمایش گزارشات باگ های امنیتی به شما به عنوان استفاده کنندگان از نرم افزار کرک شده ، افراد دیگری نیز از این حفره های امنیتی مطلع گردند؟ از سوی دیگر ، اغلب دیده ایم که نرم افزارهای کرک شده کیفیت نرم افزارهای اورجینال را نداشته و دارای مشکلاتی در اجرا هستند. بنابراین دور از انتظار نیست که با استفاده از این نرم افزارهای کرک شده گزارش های نادرست و عملکرد غیر واقعی ای را از آنها شاهد باشیم.
تصمیم استفاده از نرم افزارهای اروجینال یا کرک شده بر عهده شماست.