سفارش اسکن امنیتی وب سایت و سرور

استفاده از نرم افزارهای تشخیص آسیب پذیری های امنیتی و سایر ابزارهایی که در این زمینه می توانند مورد استفاده قرار بگیرند ، با توجه به ماهیت این مقوله ، لزوماً کار ساده ای برای تمامی افراد نیست ، از این رو گروه امنیت وب weSecure به عنوان نماینده رسمی Acunetix انگلستان در ایران ، علاوه بر ارائه خدمات خرید این محصول ارزشمند و مفید به متقاضیان محترم ، خدمت جدیدی را نیز برای آن دسته از عزیزانی که نیاز به بررسی امنیتی وب سایت و یا سرور خود به صورت مقطعی دارند و یا به لحاظ فنی آمادگی استفاده از ابزارهای تشخیص آسیب پذیری های امنیتی را ندارند ارائه نموده است.
شرایط ارائه خدمات :
  1. بررسی امنیتی در هر بار تنها بر روی یک وب سایت صورت خواهد پذیرفت.
  2. برای انجام عملیات اسکن ، مراحل اعتبار سنجی مشتری صورت خواهد پذیرفت. بدین ترتیب که برای اسکن وب سایت ، اعتبار سنجی از طریق بررسی اطلاعات مالک دامنه با اطلاعات فرد متقاضی و نیز قرارگیری فایل اعتبارسنجی بر روی وب سایت انجام خواهد گردید و برای اسکن سرور ، دسترسی به root سرور نیاز خواهد بود.
  3. نتیجه عملیات اسکن تنها در تاریخ انجام آن معتبر بوده و نمی توان آنرا برای تغییرات بعدی وب سایت و یا آسیب پذیری های شناسایی شده جدید بعد از آن تاریخ ملاک عمل قرار داد.
  4. نتیجه عملیات اسکن و بررسی به آدرس ایمیل ثبت شده مشتری در فرم سفارش و در قالب فرمت برنامه نویس (ِDeveloper) ارائه خواهد گردید.
  5. تحلیل گزارش نهایی و رفع آسیب پذیری های گزارش شده خارج از تعهدات ما به مشتریان محترم می باشد و در صورت نیاز ایشان به دریافت این خدمات ، پس از بررسی درخواست نتیجه اعلام خواهد گردید.
  6. مشتری می باید اطمینان داشته باشد که IP اعلام شده از سوی ما توسط Firewall سرور مسدود نخواهد گردید. در غیر اینصورت امکان انجام مجدد اسکن ، لغو سفارش و بازگشت وجه وجود نخواهد داشت.
  7. هیچگاه نمی توان نتیجه تست های ماشینی را به صورت کامل مورد قبول دانست زیرا بررسی های امنیتی نیازمند ادغام تست های انسانی و ماشینی هستند. اما می توان با تست های ماشینی تا حد زیادی آسیب پذیری های امنیتی را تشخیص داد. لذا انجام اسکن امنیتی قید شده در این صفحه به طور 100% نمی تواند ایمن بودن وب سایت و یا سرور را ضمانت نماید. مشتریان محترمی که تمایل به استفاده از خدمات تست امنیتی به شیوه انسانی را دارند ، می توانند برای این موضوع با ما در تماس باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، با ما تماس حاصل فرمایید